PRŮMYSLOVÁ VRATA

Prodáváme a montujeme sekční průmyslová vrata ze sendvičových panelů vyplněné tvrzenou pěnou o tloušťce 40 mm, díky kterým mají vrata vynikající izolační vlastnosti. Vrata zajíždějí ve vodících kolejnicích pod strop a montují s torzními pružinami, které se starají o lehký a plynulý chod. Způsob vedení průmyslových vrat lze dokonale přizpůsobit prostorovým podmínkám každé stavby.
Panely jsou lakovány dle stupnice RAL, nebo v imitaci dřeva a lze si vybrat z mnoha struktur povrchu, celá konstrukce je z galvanizované oceli.
Pohon zajišťuje motor s potřebným výkonem a zároveň tichým chodem s bezpečnostními prvky. Samozřejmostí je ruční ovládání.
Průmyslový motor umožňuje mnoho dalších nadstandardních způsobů ovládání. Možnost připojení bezpečnostních prvků (fotobuňky, světelná lišta, atp.) Vrata mají široké možnosti doplňků, například vchodové dveře, prosklené sekce, větrací mřížku, oboustranné madlo, atp. Šířka, výška a typ vedení jsou pro každý otvor individuální, žádné typizované rozměry. Nutnost hotového ostění okolo otvoru, nejlépe hotová podlaha.